O mnie

PODRÓŻE

omnie1

MUZYKA

omnie1

SPORT

omnie1

BIZNES

omnie1
ZDJECIE O MNIE

tak po krótce...

UWIELBIAM TWÓRCZOŚĆ

Łączenie kolorów z zapachami, smaków z obrazem. Tak w skrócie oceniłbym, jak funkcjonuje mój mózg.

Jeśli miałbym wybrać jedną cechę, która jest wbudowana genetycznie w moje istnienie - byłaby nią kreatywność.

Połączenie umiejętności kreatywnych z marketingiem może być niebezpieczne. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub nie konsultuj się z nikim, tylko zacznij testować szalone pomysły.

Blog Posts

I am a fashion photographer and blogger, feel free to read the whole story. Whereas a trend often connotes a very specific aesthetic expression, and often lasting shorter than a season.

Services

I am a fashion photographer and blogger, feel free to read the whole story. Whereas a trend often connotes a very specific aesthetic expression, and often lasting shorter than a season.

omnie1

półkula kreatywności

Moja historia

Mój umysł przez większość swojego życia pracował głównie prawą stroną. Jako ówczesny fanatyk muzyki, spędziłem  kilkanaście lat grając na gitarze klasycznej. Skończyłem tym samym Akademię muzyczną  w Katowicach. To niesamowicie rozwinęło mój zmysł łączenia przeróżnych elementów, co zwykło się nazywać kreatywnością.

Dlaczego allegro?

NAJLEPSZA GRA

Od zawsze lubiłem próbować, testować, doświadczać. Tak się stało i tym razem, kiedy to podjąłem decyzję o zakosztowaniu się w  życiu z innej strony. Dlaczego padło na biznes? Może dlatego, że już na studiach próbował sił w biznesowych zadaniach i spodobała mi się ta gra. Jak pewnie duża część przedsiębiorców, zacząłem od Allegro i na tym polu zdobyłem dużo doświadczenia. Zresztą…porady z tego bloga wykorzystasz również w innych aspektach biznesu. 

Biznes to zdecydowanie najlepsza gierka, w jaką miałem okazję grać. Wymaga zdecydowanie więcej przełamywania własnych programów niż jakakolwiek inna życiowa gra. Kreatywność jest tu pierwszorzędna, wchodzę w to na amen.

omnie1
omnie1

wzmacnianie życiowego korpusu

Nie ma opieprzania się

Sport to nieodłączny element mojego życia. Uczy systematyczności i wzmacnia psychikę. Od wielu lat wykonuję co najmniej jeden trening każdego dnia!

Jeśli masz problem z czymkolwiek, sięgnij po sport i zdrową dietę. Od tego zaczyna się przygoda z samorozwojem.

obywatel wirującej skały

Rany! To jest Życie...

Czy ty też czujesz się tu jak małpa na wirującej skale? 

Uwielbiam podróże, małe i duże. Szczególnie te “duże” autostopowe wyprawy. Z mapą w ręku czuję się jakbym odkrył istotę człowieczeństwa. Znika jutro, a wczoraj pozostawia smugi pachnące lawendą. 

Nic tak nie działa na małpi umysł jak poczucie, że robisz w danej chwili to, na co masz ochotę oraz że nic nie jest zaplanowane.

omnie1

Słony Niebieski Zapach

Pobawimy się w kreatywny marketing. Polecam Ci testować zarówno to, co czujesz, jak i to czego nie czujesz. 

Mózg ludzki czuje się dobrze w tym, co zna. A Ja będę starał się wyjść poza jego granice. 

Wiele metod może wydawać się dziwnych, jednak zapewniam Cię, że wiele z nich robi po prostu…

furorę lub jeśli to do Ciebie bardziej przemówi, kasę.